Rie Elise Larsen

Foto: Rie Elise Larsen
Kommande Formex-mässan låter lovande, askarna passar verkligen bra in i temat.
Du visar alltid så fina bilder! :) Suck, vad fint - fastän det inte riktigt är min stil så önskar jag mig ett helt arbetsrum fullt med såna här fina lådor och skrivböcker... Ser fram emot din rapport från Formex :)
Hej! Jag fullkompligt älskar pappersboxarna, sådana vill jag ha. Någon som har tips på nätbutiker som säljer fina pappersboxar, lådor, block och annat? Tack på förhand/Ebba PS. Om någon här är bloggar om bröllopsrelaterade saker, kolla in min blogg. Jag efterlyser dig!
Åh vilka söta små askar! Precis vad man vill ha på skrivbordet!
Precis så. Du kunde verkligen inte ha hittat en bättre bild för att tolka nästa Formextema.
Gulligt, men för mig räcker det med i små doser.
Det var jag som skrev föregående inlägg.
Är det sant att man som "vanlig dödlig" (Inte fått inbjudan av utställare osv.) inte får gå på formex mässa i augusti?
:(
Klockrent!
Jag skulle SÅÅÅÅÅ gärna vilja gå på Formex!! Tråkigt att man inte kan få det.
Helt rätt:) Mycket fina saker. Synd att man inte får gå på mässan... vad är väl en bal på slottet?;)
Åh, de här boxbilderna blir man ju jätteglad av. Finfina!
Fina lådor, och skönt med lite färg så här på våren.
Absolut lika.. och jätte fint!
Helt perfekt matchat!!
Fint, några andra riktigt härliga förpackningar är de nya för NK Kids, ni kan se en glutt av dem här: http://ottomar.se/?p=1121
Lådorna är verkligen superfina! Jag såg dom bland annat på Illums Bolighus och Illum då jag var i Köpenhamn i Februari. Om man vill köpa dom på webben kan man prova www.gronlykke.com.
Hej!
Visst är de läckra Rie Elise Larsens boxar. Säljer dem och lite annat som oxå är så där helt underbart!
Välkommen in!








