Hannas nya tapeter

Foto: pressbilder Boråstapeter
I rätt miljö är de ju riktigt tuffa!
Hoppas du får en trevlig lördag Frida!
Riktigt färgstarkt och annorlunda! Jag skulle nog inte våga mig på nåt sånt :-)
Precis som när Hannas första mönster kom ex. Näckrosryss tog det ju ett tag att vänja sig och nu älskar man dem. Känns verkligen nytt, jag förstår vad du menar.
==================================================
jag gillar!!!!
ha en bra helg
kram
anna
=================================================
Vilka härligt färgstarka tapeter!
oj så mäktiga! riktigt tuffa, men jag skulle ha svårt att se dom i mitt hem...
oj oj försöker se vilka våra potentiella kunder skulle kunna vara. Hmm, fräcka tapeter men vet inte om folk är riktigt redo för så mycket färg. Eller så kanske det är just vad människor är?
Oj vad starka! Jag har ju tapeter från första kollektionen som jag tyckte var rätt starka, men dessa var ännu starkare. Gillade den nere till vänster och älskade borden på bilden nere till höger!
Njaaa, de föll inte mig i smaken... Men jag blev glad av de gula detaljerna! Nu har jag äntligen fattat att gult är fint! :-)
Med detta på väggarna skulle jag snart bli helt galen!Hu! och hur många veckor kan någon stå ut över huvud taget?
Med detta på väggarna skulle jag snart bli helt galen!Hu! och hur många veckor kan någon stå ut över huvud taget?
Nä....inte min kopp te...eller vad man nu säger!
Hoppas allt är bra....få se vem som hinner maila först av oss.....
Kram!!
Oj då. Trodde det var Fixa o donas blogg jag skrev på...haha...men vi kan ju ändå maila varann du å jag....=)
KRAM!!!
Oj jisses va färg. Är säkert fint i "rätt" rum, men jag skulle nog inte vilja ha dem.
Verkligen annorlunda, både i färg och form. De kommer säkert bli storsäljare som allt annat hon sätter tänderna i.
Härligt och vågat! Jag gillar Primerose hill och Soho square i den nya kollektionen.








