Formexrapport

Foto: Frida Berglund
Hej!
Eftersom att du är intresserad av inredning så tänkte jag tipsa dig om en tävling på Åhléns hemsida där man kan vinna ett presentkort på 1500 genom att inreda en virtuell lägenhet!
Gå in på http://195.178.163.178/ahlenshuset/index.html?uid=13907 och kolla på min lägenhet och var med i tävlingen du också!
Det ser jag fram emot! :-)
Jag ska dit idag :) Får se om vi rapporterar om dito saker eller om vi fastnade för olika? Ska ha enheldag med min syster i Sthlm.
Vad kul! Ser fram emot en rapport :-)
Kul att vi träffades i vimlet. Hmm, klart att du fick ont i fötterna, men mus-skorna är jättesöta.
Kram
=======================================
se fram emot enn full rapport och en massa trevliga bilder.
ha en bra sondag
kram
anna
===============================
Kul, kul!
Ska bli så spännande :)
Kram, kram!
ser framemot mera bilder:-) måste ju vara hur kul som helst att gå där och kika på allt snyggt. Kram/jenny
Jag vill ha MER!!! Väntar otåligt!
Kram Karin
Hoppas du får trevligt :) Har precis gett mig in i den bloggande världen (bättre sent än aldrig) och jag ville bara säga att jag gillar dina dukningstips bäst av allt!
Kul att gå på Formex. Hade jag mer än gärna gjort!! Ha en trevlig kväll! kram Pernilla
Vilken störtskön jättestol!
Hade gärna traskat runt där jag med, men denna gången fick jag vackert stanna hemma.
Härliga bilder, kul för oss som inte var där att få se lite kort i alla fall! :D
Åååå var det underbart i inredningshimlen? Många fina bilder! Välkommen in till mig och tävla om fina handdukar!
Var köper man näbbskor?
Inbiten Västerbottniska som minns barndomens steg.
mvh Helena