Heta Svenska Ullprodukter
Det svenska företaget Hetta designar och formger otroligt läckra produkter för kök och hem. Bland annat de här ullstrumporna för heta kastrullhandtag, men också värmeisolerande grytlappar, vinpåsar och andra både snygga samt praktiska saker. På hemsidan finns mer information om återförsäljare nära dig.


Foto: Hetta


Foto: Hetta
Kommentarer
Postat av: Camilla
Dom där "strumporna" för handtagen på grytan är jättesmart.. Funderar dock på att sy egna, som passa mina grytor och speciellt den med två öron..
Postat av: Beauty Princess
Visste inte var jag skulle lägga in detta, men jag tycker din blogg är fantastiskt bra! En härlig blandning av aktuell design, hemmatips (som jag blivit riktigt inspirerad av) och fina foton. Försökte leta efter något liknande på Nyligen, men inte en enda blogg som liknar det minsta tyvärr. Tack för din blogg i alla fall!
Postat av:
www.inreda.com hade produkterna såg jag.
Postat av: Karro på Glamourbloggen
Åhhh ullprodukter är fabulous! Det är varmt och härlig. Det är det enda som gäller i ett kallt studentrum!
Postat av: Bragekamilla
Great site and interesting informations. THX!
Trackback








