Dagens fynd - bricka från Hemtex

Jag sprang in på Hemtex en sväng i eftermiddags för att kolla på deras vårrea och kunde inte låta bli att köpa hem den här coola lilla brickan med ett svartvitt flaskmönster för otroliga 15 kronor. Den passar perfekt för kvällsfikat i vardagsrummet eller för att bära ut ett par vinglas på balkongen i sommar. Skynda fynda!

25594-1155
Foto: Frida Berglund


Kommentarer
Postat av: Millan

Jag har länge funderat över om jag ska köpa en likadan bricka, men har inte bestämt mig än:-)

2006-01-25 @ 05:34:42
Postat av: Therése

Fin bricka.
Den ser väldigt "IKEA" ut

2006-01-25 @ 11:56:25
URL: http://southbeach.blogg.se
Postat av: Catja

Snubblade in här och fann en helmysig blogg om inredning - fantastiskt! Håller med Therése lite att den påminner lite om IKEA, brickan, men det är nog för att IKEA just haft liknande mönster på tyg för något år sedan. Jag sydde nämligen gardiner av det som blev finfint!

2006-01-26 @ 02:30:31
URL: http://bjermo.se
Postat av: sericea

Ikea hade en liknande bricka med "köksdetaljer". den var vit med blågrålinjer, men snygg var den. din med! :o)

2006-01-26 @ 10:34:21
URL: http://sericea.blogspot.com
Postat av: Sondreidunn

This is my first time visiting this site and I found it very informational as a whole. I am so delighted in finding your website!

2008-12-16 @ 15:44:40
URL: http://sondreidunn.blogspot.com

Prenumerera gärna på min blogg på bloglovin':

bloglovin
Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress:

URL:

Kommentar:

Trackback
Annonser Annonsera