Simonii

Foto: Pressbild Romo
Kan hålla med om känslan att det kan bli för mkt men kudden tycker jag var himla fin. Tror det skulle bli fint att göra en mindre tavla av det tyget också.
Det står Roma under bilden och Romo i texten. Bara så du vet :)
Först av allt vill jag tacka för din alltid lika uppdaterade och suveräna blogg.Kan hålla med om känslan, men jag satsar på en fondvägg med Romos tapeter i mitt blivande japanska sovrum.Har beställt idag här i lilla Umeå! kul att hitta just Romo på din blogg ikväll när deras tyg och tapetprover diskuterats livligt här hemma i veckan
Tack Anonym, har ändrat!
Kia: Åh var i Umeå har du hittat dem. Jag vill genast klämma och känna. Är det via Sköna Rum månne?
"Jajemän" !!!!
Det var snabbt! Så rätt! Naturligtvis var det Sköna rum. Var annars? Vi har inte så stort utbud här i umeå, men Sköna Rum har alltid varit duktiga på att fånga in nyheter!
Oh snyggt!
Mm.. snyggt!! :D
jasså husmusen, du är umeåbo du också? vad trevligt! :) jag var lite lur på det efter ett inlägg du skrivit hos mig för länge sedan. om great eastern. :)
ha en fin helg!








