Dubbelsidigt presentpapper

Foto: Suck UK Design
Det var ju läckert!
Jag har haft dubbelsidigt presentpapper förut, men det var ju vanligt enfärgat jag hade.
Du har verkligen ett högt tempo när det gäller att posta nya inlägg! Roligt såklart. Så gott som allt du skriver om är intressant ju!
Ha det bra.
Jag har också sett enfärgat dubbelsidigt men inte "chockmönstrat dubbelsidigt" förut ;) Jag skulle nog bli rätt förvånad om det poppade upp nakna damer och herrar när jag öppnade en present på julafton ha ha.
Tack för komplimangen, det jag undrar är förstås; vad är ointressant. Konstruktiv kritik bitte - man blir aldrig bättre av att inte veta vad man gör dåligt so shoot! Jag tål att höra sånt.
Nää, det här tyckte jag var väldigt onödigt, med tanke på att pappret bara slits av på julafton. Säkert skitdyrt.
det där var urhäftigt! vart hittar man sådant/dubbelsidigt i sverige? =)
Oj vad häftigt! Jag har inte ens tänkt på att vanliga papper är ensidiga. Vilken bra idé. Då kan man ju välja vilken sida som ska vara utåt när man slår in!
Det jag gillar med din blogg är trendspaningarna och nyheterna och idéerna, att få se många bilder, att den uppdateras ofta. Sedan så skriver du om sådant som jag tycker att kul och intressant, helt enkelt!
Jag förstår att du vill ha kritik för att bli bättre, men du är redan slipad tycker jag.
Jag kan faktiskt inte komma på något. fortsätt som du gör, det är en bra blandning.








